Partneri

Prémioví partneri

Partner Webová stránka Typ partnera
AirClean www.airclean.sk Online partner
Dedoles www.dedoles.sk Online partner
Delikana www.delikana.sk Sieť prevádzok
Dixi www.dixi.sk Online partner
Dreamsy www.slovenskymatrac.sk Online partner
EcoHome www.eco-home.sk Služba v rámci celej SR
Kobold www.zaren.sk/kobold Online partner
Orava www.orava.eu Online partner
Sam3 tepovanie www.sam3.sk Partner pôsobiaci na celom území SR
Veselý čaj www.veselycaj.sk Online partner
Vjem www.vjem.sk Online partner
YumEarth www.yumearth.sk Online partner
Zaren www.zaren.sk Partner pôsobiaci na celom území SR

Partneri - Online

Partner Webová stránka Typ partnera
4home www.4home.sk Online partner
Aj ja chránim planétu www.ajjachranimplanetu.sk Online partner
Altevita www.altevita.sk Online partner
Baby City www.babycity.sk Online partner
Bavlnenetasky.sk www.bavlnenetasky.sk Online partner
Bee Houzzz www.beehouzzz.com Online partner
Beligo www.beligo.sk Online partner
Best Enlgish www.bestenglish.sk Online partner
BIO Natural www.bionatural.sk Online partner
black. www.black.xyz Online partner
Cannature www.cannature.eu Online partner
Cann www.cann.sk Online partner
CBDbeauty www.cbdbeauty.sk Online partner
Coffee Veronia www.coffeeveronia.sk Online partner
Čajovňa Alžbeta www.cajvnaalzbeta.sk Online partner
Dark rose www.darkroseminiatures.com/sk Online partner
Datart www.datart.sk Online partner
Dedoles www.dedoles.sk Online partner
Dezinfekčný stojan www.dezinfekcny-stojan.sk Online partner
DIRTY DOG www.vermibrands.com Online partner
Drinkera www.drinkera.sk Online partner
Farma tekvička www.farma-tekvicka.sk Online partner
FASARDI Official www.fasardiofficial.sk Online partner
FM Group shop www.fmgroupshop.sk Online partner
Fotoobal www.fotoobal.sk Online partner
Galle.sk www.galle.sk Online partner
Happy Life www.happylife.eu Online partner
Harmony Tea Shop www.harmonyteashop.eu Online partner
Hesty Socks www.hesty.sk Online partner
InaEssentials www.inaessentials.eu Online partner
Iron Legion www.ironlegion.sk Online partner
iSKLAD www.isklad.eu Online partner
Jewelery box www.swarovski-elements.sk Online partner
Karamelo www.karamelo.sk Online partner
Kondela www.kondela.sk Online partner
Kozmetika pre zdravie www.kozmetikaprezdravie.sk Online partner
Kuchynovo.sk www.kuchynovo.sk Online partner
Levanduland www.levanduland.sk Online partner
Luxusnabielizen.sk www.luxusnabielizen.sk Online partner
Max moto www.max-moto.sk Online partner
Merit.sk www.merit.sk Online partner
Metalia www.klucky.sk Online partner
Mini original www.minioriginal.sk Online partner
MioWio www.miowio.eu Online partner
mojnabytok.sk www.mojnabytok.sk Online partner
Mon Platin www.deadseamineral.sk Online partner
Monky www.monky.sk Online partner
Movino www.movino.sk Online partner
NovaX Naturpharma www.novaxshop.sk Online partner
Oramat.sk www.oramat.sk Online partner
Parfumic.sk www.parfumic.sk Online partner
Ph Balance www.phbalance.net Online partner
Pilulka.sk www.pilulka.sk Online partner
Pirana www.pirana.sk Online partner
Plant Cow www.plantcow.sk Online partner
PLANTIZIA www.plantizia.sk Online partner
prírodno.sk www.prirodno.sk Online partner
Profiworker www.profiworker.sk Online partner
Rainbow Crystal www.rainbowcrystal.eu Online partner
RYO www.ryo.sk Online partner
Ryska.sk www.ryska.sk Online partner
Sibir Vital www.sibirvital.sk Online partner
Srandovné trička www.srandovnetricka.sk Online partner
Svet pre deti www.svetpredeti.sk Online partner
svetvin.eu www.svetvin.eu Online partner
Škola Barmana www.skolabarmana.com Online partner
To-Fajne.sk www.to-fajne.sk Online partner
Tomano nábytok www.tomano.sk Online partner
trenirkaren.sk www.trenirkaren.sk Online partner
Uber Nutrition www.uber-nutrition.sk Online partner
Umenie Sveta www.umeniesveta.sk Online partner
Valach www.valachshop.sk Online partner
Valeria coffee www.valeriacoffee.sk Online partner
VAPEKLUB www.vapeklub.sk  Online partner
DIRTY DOG www.vemibrands.com Online partner
Vercajch centrum www.vercajch.sk Online partner
Vinárstvo Uhnák www.uhnak.sk Online partner
Víno PAVELKA www.pavelkavino.sk Online partner
Vinturi.sk www.vinturi.sk Online partner
Vitanella www.vitanella.sk Online partner
YumEarth www.yumearth.sk Online partner
Zax www.zaxchoco.sk Online partner
Zdravé telo www.zdrave-telo.sk Online partner
Zlaté Zrnko www.zlatezrnko.sk Online partner

Partneri - Sieť prevádzok

Partner Webová stránka Využitie v:
Auto-reality www.auto-reality.sk Partner pôsobiaci v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Žilinskom kraji.
3xD www.3xd.sk Partner pôsobiaci na západnom a strednom Slovensku
Amija centrum www.amija.sk Bratislava, Košice
Baby Gym www.babygym.sk Nová Baňa, Žiar nad Hronom, Žarnovica
Čas na víno www.casnavino.sk Žiar nad Hronom, Žarnovica
Dajsadokopy.sk www.dajsadokopy.sk Bratislava, Košice
Elektro Hall www.elektrohall.sk Námestovo, Tvrdošín
EMPIRE THE KNOW www.empire-skola.sk Bratislava, Košice
Fajn FOOD express www.fajnexpressfood.sk Banská Bystrica, Martin, Poprad
Kondela www.kondela.sk PREDAJNE
Kuchynovo.sk www.kuchynovo.sk Námestovo, Trstená
Martina Sharifi Ateliér webová stránka Sharifi Partner pôsobiaci na celom území SR
Miroslav Jančařik www.reviziaihrisk.sk Žilina a okolie
Pali FVT www.palifvt.sk Košice a okolie
Paniq Room www.paniqroom.sk Bratislava, Nitra
Sam3 www.sam3.sk Partner pôsobiaci na západnom Slovensku
spravime.sk www.spravime.sk Partner pôsobiaci na západnom a strednom Slovensku
Svadobný barman www.svadobnybarman.sk Partner pôsobiaci na celom území SR
VITADU www.slimpoint.sk Považská Bystrica, Trenčín
Zabezpečdom.sk www.zabezpecdom.sk Partner pôsobiaci na západnom a strednom Slovensku
Zlaté Zrnko www.zlatezrnko.sk Bratislava (Aupark), Bratislava (OC Centrál), Ivanka pri Dunaji, Košice
Zoberma.sk www.zoberma.sk Partner pôsobiaci na celom území SR

Partneri - Lokálny partner

Beauty Art Cosmetics www.trvalaepilacia.sk Banská Bystrica Banskobystrický kraj
Kaderníctvo Angelika webová stránka Angelika Banská Bystrica Banskobystrický kraj
SOPRANO www.sopranobb.sk Banská Bystrica Banskobystrický kraj
Black M www.blackm.sk Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
Thaipacky www.thaipacky.sk Banská Štiavnica Banskobystrický kraj
Ivi Centrum www.ivicentrum.sk Lučenec Banskobystrický kraj
Mini original www.minioriginal.sk Revúca Banskobystrický kraj
Bellezza WEB salon-bellezza Zvolen Banskobystrický kraj
Deltafit www.deltafit.sk Žiar nad Hronom Banskobystrický kraj
Best English www.bestenglish.sk Bratislava Bratislavský kraj
Black. www.black.xyz Bratislava Bratislavský kraj
Plantizia www.plantizia.sk Bratislava Bratislavský kraj
Prírodno www.prirodno.sk Bratislava Bratislavský kraj
Ihro www.ihro.sk Bratislava Bratislavský kraj
Rekola bikesharing www.rekola.sk Bratislava Bratislavský kraj
Profi Tep www.profitep.sk Bratislava Bratislavský kraj
Metalia www.metalia.sk Bratislava Bratislavský kraj
Adir Vypočtová technika www.adir.sk Bratislava Bratislavský kraj
Innovamento www.innovamento.sk Bratislava Bratislavský kraj
Nobel Gym www.nobelgym.sk Bratislava Bratislavský kraj
REINS www.reins.sk Bratislava Bratislavský kraj
Uher PEREG www.uherpereg.eu Bratislava Bratislavský kraj
Khaleesi cosmetics salon www.khaleesicosmetics.sk Bratislava Bratislavský kraj
Teracota www.terakota.sk Malacky Bratislavský kraj
Olivovníky www.olivovniky.sk Malacky Bratislavský kraj
Jaspire www.rajskazahrada.sk Pezinok Bratislavský kraj
Penzión Pod Hradom Gelnica www.penzionpodhradomgelnica.sk Gelnica Košický kraj
Macrons Košice www.macaronskosice.sk Košice Košický kraj
Vila Terrasse www.vilaterrasse.sk Košice Košický kraj
Luxury nails www.luxurynails.sk Košice Košický kraj
Laser game Michalovce www.lasergamemichalovce.sk Michalovce Košický kraj
Valach shop www.valachshop.sk Spišská Nová Ves Košický kraj
Nechtové štúdio EXTREM WEB studio EXTREM Trebišov Košický kraj
Zax www.sk.zaxchoco.com Komárno Nitriansky kraj
Aisawan – thajske masáže www.aisawan.sk Nitra Nitriansky kraj
Winmed www.winmed.sk Nitra Nitriansky kraj
VR Nitra www.vrnitra.sk Nitra Nitriansky kraj
Pink – Tetovanie www.salonpink.sk Nitra Nitriansky kraj
Pink – Kaderníctvo www.salonpink.sk Nitra Nitriansky kraj
Kaštieľ Mojmírovce www.kastielmojmirovce.sk Nitra Nitriansky kraj
TATAMI Nitra www.tataminitra.sk Nitra Nitriansky kraj
Niki Design www.nechtovydizajn.sk Nové Zámky Nitriansky kraj
Relax Cave www.relaxcave.sk Šaľa Nitriansky kraj
Krby Zeliska www.krbyzeliska.sk Topoľčany Nitriansky kraj
Network Cafe www.networkcafe.sk Bardejov Prešovský kraj
Stavebné centrum U Mareka www.umareka.sk Bardejov Prešovský kraj
Bio obchod Humenné www.obchodbio.sk Humenné Prešovský kraj
Hotel Alibaba www.hotelalibaba.sk Humenné Prešovský kraj
VLADKY cars WEB VLADKYcars Kežmarok Prešovský kraj
Hotel Crocus www.hotel-crocus.eu Poprad Prešovský kraj
Reštaurácia Zubačka www.hotel-crocus.eu Poprad Prešovský kraj
Relax Slniečko www.relaxslniecko.sk Poprad Prešovský kraj
Carpediem www.hotelcarpediem.sk Prešov Prešovský kraj
MM coffe bar www.mmcoffeebar.sk Prešov Prešovský kraj
Platan Street Pub www.platanstreetpub.sk Prešov Prešovský kraj
LUCIA – cukrárenská www.cukrarenskavyrobalucia.sk Prešov Prešovský kraj
Zet Chalet & Wellness www.penzionzet.sk Stará Ľubovňa Prešovský kraj
EKOSPOL Vranov nad Topľou www.ekospolvranov.sk Vranov nad Topľou Prešovský kraj
Door Win www.stareakonove.sk Vranov nad Topľou Prešovský kraj
Pirana www.pirana.sk Bánovce nad Bebravou Trenčiansky kraj
Dolcetto www.dolcetto.sk Ilava Trenčiansky kraj
Bathory www.dvere-bathory.sk Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky kraj
Baby Dream www.baby-dream.sk Partizánske Trenčiansky kraj
Kaviareň Mier WEB kaviareň MIER Považská Bystrica Trenčiansky kraj
Meridiana Bojnice www.meridianabojnice.sk Prievidza Trenčiansky kraj
RAZOR www.razor-hair-studio.com Trenčín Trenčiansky kraj
MISSEN www.missen.sk Trenčín Trenčiansky kraj
True Brew www.truebrew.sk Trenčín Trenčiansky kraj
Valeria coffe www.valeriacoffee.sk Hlohovec Trnavský kraj
Profiworker www.profiworker.sk Hlohovec Trnavský kraj
Onakô www.onako.sk Piešťany Trnavský kraj
Máša a medveď www.obchod-masa-a-medved.sk Skalica Trnavský kraj
ChocoLoco www.cokoladovnatrnava.sk Trnava Trnavský kraj
Salón M.O.M.A www.salon-moma.business.site Trnava Trnavský kraj
Salón Slávka www.salonslavka.szm.sk Trnava Trnavský kraj
Celinka WEB Celinka Trnava Trnavský kraj
Eso darčeková predajňa WEB obchod ESO Bytča Žilinský kraj
Garden centrum zahradníci www.zahradnici.sk Čadca Žilinský kraj
Max Moto www.max-moto.sk Čadca Žilinský kraj
Apartmány Kubínska Hoľa www.apartmanykubinskahola.sk Dolný Kubín Žilinský kraj
Čajovňa Alžbeta www.cajovnaalzbeta.sk Kysucké Nové Mesto Žilinský kraj
Penzion Zivka www.zivka.sk Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
Soňa Jacková Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
Loď Mara www.lodmara.sk Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
Rafting adveture www.raftingadventure.sk Liptovský Mikuláš Žilinský kraj
Metropola cafe www.metropolacafe.sk Martin Žilinský kraj
Apartmány Valča www.apartmanyvalca.sk Martin Žilinský kraj
MartinSki – wellness house www.martinski.sk Martin Žilinský kraj
TOPESCAPE www.topescape.sk Martin Žilinský kraj
Penzion Martinn www.penzionmartinn.sk Martin Žilinský kraj
Česká hospoda www.ceska-hospoda.sk Martin Žilinský kraj
Cafe Pasaž www.cafepasaz.sk Martin Žilinský kraj
Reštauracia Pasaž www.pasazmt.sk Martin Žilinský kraj
Čajovňa Jasmínka www.cajovnajasminka.sk Turčianske Teplice Žilinský kraj
StoneDream www.stone.orava.sk Tvrdošín Žilinský kraj
MIJA kaviareň WEB kaviareň MIJA Tvrdošín Žilinský kraj
RMJ Miloš Jurčí www.rmj.sk Tvrdošín Žilinský kraj
Apartmány Skalka www.skalkaterchova.sk Žilina Žilinský kraj
Chalupa Tíšina www.chalupa-tisina.sk Žilina Žilinský kraj
SM kozmetika a masáže WEB SM kozmetika Žilina Žilinský kraj
Centrum Radosť www.radostcentrum.sk Žilina Žilinský kraj
Reštaurácia Kúsok Šťastia www.kusokstastia.sk Žilina Žilinský kraj
Penzión Flamm www.flamm.sk Rajecké Teplice Žilinský kraj